Cestovní pojištění od České pojištovny se slevou 35 procent a průvodcem Lonely planet zdarma!

Lonely planet Kanada

Česká pojišťovna a.s. nabízí na dlouhodobé pobyty dvě varianty cestovního pojištění: Cestovatel a Za prací. Rozhodně doporučuji variantu Za prací, která je určena pro pracovní pobyt a kryje automaticky i manuální práci. Cenově se pracovní pojistky pohybují od cca 7500Kč do cca 9400Kč7rok pro celý svět.

Standartní balíček vypadá takto, můžete ho libovolně měnit a tím pojištění zlevnit či zdražit. Na všechny varianty z těchto stránek čerpáte exklusivní slevu 35 procent !

Pojištění léčebných výloh
Pojištění léčebných výloh vám kryje zejména náklady na zdravotní ošetření v zahraničí.
Limit pojistného plnění 100 000 000 Kč (ošetření zubů 20000Kč)

Úrazové pojištění
Úrazové pojištění kryje rizika trvalých následků, doby nezbytného léčení a smrti úrazem.

Trvalé následky /Smrt úrazem /Doba nezbytného léčení

200 000 Kč / 100 000 Kč / 20 000 Kč

Odpovědnost za škodu
Vztahuje se na krytí škod na majetku i zdraví způsobených v zahraničí třetí osobě při běžných rekreačních činnostech.

Škoda na zdraví / na věci / finanční škoda

3 mil. Kč / 1 mil. Kč / 1 mil. Kč

Pojištění zavazadel
Vztahuje se na zničení nebo ztrátu zavazadel při loupeži, vloupání, dopravní nehodě nebo působením živlů.

Limit pojistného plnění 30 000 Kč

Právní ochrana
Zajistíme vám pomoc při řešení právních sporů v zahraničí do limitu 200 000 Kč

Objednání pojištění od České pojišťovny a.s.:

Objednávat můžete rovnou na níže uvedených odkazech:

Cestovní pojištění Cestovatel – turistické pobyty

Cestovní pojištění Za prací – kryje i manuální práci

Postup:

1. Pojištění je nutné sjednat online. Pokud sjednáte pojištění přes operátora či na pobočce, ztácíte bohužel nárok na jakékoliv další benefity.

2. Pokud chcete levnější pojistku: zadáte slevový kód “cather35”—v okně s cenou se Vám musí objevit zpráva v modrém boxu: Byla Vám započtena speciální sleva. Pokud to tam není, něco jste udelali špatně a opakujte proces znovu. Modrý box se Vám zobrazí až po kliknutí na tlačítko “Spočítat” a nebo “Upravit Balíček” a následném kliknutí na “Přepočítat”.

3. Pokud chcete průvodce Lonely planet na Kanadu s poštovným doporučeně zdarma, tak musí být použit kód “cather35” a zaplaceno pojistné minimálně 7500Kč/osoba. Jakmile smlouvu sjednáte a zaplatíte a přijde Vám potvrzení o přijetí peněz, kontaktujte mně emailem. Pokud je pojistné 7500Kč a výše a průvodce nechcete, můžu Vám poslat zpět 300Kč. Dodatečnou slevu či průvodce je nutné vyžádat na emailu info@sletenkou.cz do 7 dní od přijetí platby na účty ČP.

Celý systém je poměrně variabilní, takže nejlepší je, si to nejdříve vyzkoušet a porovnat, jak se vzhledem k parametrům mění cena a nakonec to pak celé znova uzavřít od začátku. Musíte totiž pokaždé klikat na tlačítko přepočítat a ne vždy to pak zpětně dobře reaguje na zadaný slevový kód. Občas se stane, že klienti pojistku potvrdí bez zobrazení modrého boxu se slevou a pak musí zbytečně uzavírat pojistku znova, aby dostali benefit.